Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 5 juli 1986 (39 jaar geleden)
Do soldenverkoop die vandaag begint wordt voortaan streng in de vorm gegoten door de minister.
Twee eenden die traag de Sint Jobscsteenweg oversteken voorbij het Zwarte Kruis veroorzaken een ernstig ongeval doordat een autobestuurder tegen een boom rijdt en toch de dieren nog doodt.
In de kerk wordt het huwelijk gevierd van Luc Everaert u ...  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 23:13 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Jaarlijkse kermis - botsauto's
  Jaarlijkse kermis - botsauto's
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Poppen- en berenbeurs in Brasschaat

Poppen maken is wat minder eenvoudig, maar heerlijk om te doen. De eerste pop is altijd de liefste, al wint zij geen schoonheidsprijs. Hoe je een pop leert maken? Daar zijn cursussen voor. Op een beurs ontmoet u altijd wel deelnemers die les geven in het maken van poppen en beren. Ook kunt u op de beurs terecht voor boeken, die uitleggen op een zeer duidelijke wijze o.a. met foto's hoe je zelf thuis poppen en beren kan gaan maken.

Kunstenaarspoppen en -beren zijn een geliefd verzamelobject. Op de beurs staan stands met grote collecties antieke poppen en accessoires, soms met oud speelgoed erbij. Op elke beurs is dat weer verschillend. U heeft bijvoorbeeld op een eerdere beurs een mooie poppenwagen gezien uit de dertiger jaren en thuis beslist u na lang nadenken dat u hem gaat kopen op de volgende beurs, maar dan kan hij al weer verkocht zijn, vandaar dat de collecties altijd wisselend zijn, maar daardoor ook boeiend. De taxateur is een verhaal apart.

Wat heeft die man het druk, bijna elke beursbezoeker heeft wel een oude pop of teddybeer thuis liggen waar hij of zij graag de waarde van wil weten. Soms is het niets waard, een enkele keer heel veel. Dat varieert in waarde van bijvoorbeeld euro 50 t/m euro 10.000.

Zondag 15 januari 2006, "Motel Dennenhof" (V.D. Valk), Bredabaan 940.
Geopend: 11.00-17.00 uur, entree: euro 3.50, 65+ euro 3,00, kinderen tot 12 jaar gratis (onder geleide).
Niesje Wolters van Bemmel, Centrumweg 8, 8162 PT Epe, tel. 0578-620502, fax 0578-621477, e-mail: beurzen@niesjewolters.nl, website: www.niesjewolters.nl


Meer nieuws

20-11-2019 Inhuldiging nieuwe Golem, een vriendelijke reus in park De Mik
01-02-2021 Eerste inenting tegen COVID-19 voor rusthuisbewoners
29-01-2022 Diefstal in een woning in de Durentijdlei

Nieuws zoekwoorden

  kermis     de mik     parkvijver     zegeplein     ophokplicht