Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 23 februari 1989 (37 jaar geleden)
Uitvaartdienst voor Maria Boodts. De jongens uit de laatste klassen morgen met de trein op reis gaan. Ze vertrekken vanuit Kalmthout-Heide tot in Antwerpen. Daar mogen ze een bezoekje brengen aan het Centraal Station en een trein van binnen en van buiten bekijken. Alfons Van Steenweghen, schrijver van het boek 'Liefde is een werkwoord', verz ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 12:31 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 14:14 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Rodondendron in De Inslag
  Rodondendron in De Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Monument: Zonder titel

In 2006 werd het kunstwerk "Zonder titel" van kunstenaar Werner Leyssens door de gemeente Brasschaat officieel ingehuldigd. De gemeente kocht het kunstwerk voordien aan. Eerder was dit kunstwerk al te bewonderen in park De Mik naar aanleiding van de openluchttentoonstelling "Brasschaat05" in 2005 voor de viering van 175 jaar Brasschaat.

Het ovalen stalen kunstwerk staat in de vijver van park De Mik, op 200 meter verwijderd van het kasteel De Mik en weegt een slordige 11 ton. Doorheen de ovalen constructie, van 5 meter bij 3,5 meter, krijgt de bezoeker een indruk van vroeger, hoe het kasteel er 175 jaar geleden uitzag.

Meer monumenten in Maria-ter-Heide, klik hier.