Torenspits kerk Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Torenspits kerk Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 15 mei 1986 (39 jaar geleden)
In de de Burletheide krijgen de inwoners een mooie nieuwe oprit voor hun huis en een voetpad in dalles. Met de nieuwe machine is het aanleggen van zo'n voetpad een kleinigheid.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 18-05-2025 Schaapscheerfeest kinderbo ...
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Torenpoort De Mik (beuk)
  Torenpoort De Mik (beuk)
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Maria-ter-Heide in films en series

Soms is Maria-ter-Heide te zien op televisie, series, films, ... . Op deze pagina proberen we zo veel mogelijk te verzamelen.

Tante JoséeTante Josée uit Bompa (de serie die van 1989 tot 1994 op VTM liep).

In de serie woonde ze in 'Brasschaat - Maria-ter-Heide in een villa waar je steevast je schoenen voor 'sloefkes' moest inruilen. Tante Josée werd gespeeld door Jane Peter (12 juni 1937 – 24 april 2014).



De Stoel van 1000 Zonnen stond op 1 juni 2010 aan de torenpoort van Park De Mik.



Voor Zone Stad (werd van 2003 tot 2013 op VTM uitgezonden) werd er voor de aflevering 'De ammoniakaanslag (2005)' gefilmd in de Kapellei.



Voor de De Pfaffs werd er vaak gefilmd in Maria-ter-Heide.

De Pfaffs - serie VTM

Lili & Marleen: Moeder Liza (Sana De Mick)

In Luk Alloo & De Wegpolitie was een wilde achtervolging te zien op de Sint-Jobsesteenweg tot aan de rotonde met de Lego blokken. Vandaar ging de achtervolging terug richting autostrade maar deze keer wel over het fietspad naast de Sint-Jobsesteenweg.



In Luk Alloo In De Nacht bracht hij een bezoekje aan Black & Gold Gentleman's Club.