Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
Maria-ter-Heide
  Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
           

Nieuws van vroeger

 13 augustus 1982 (43 jaar geleden)
Vanaf 20uur wordt heel de telefoonwereld van de sektor 031 ongevormd. De "1" valt weg en er komt een nieuw getal bij voor elk abonneenummer. Volgens de directie die de omschakeling moest leiden, waren er geen problemen.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 23:41 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Kerk en café Belle Vue
  Kerk en café Belle Vue
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

40 jaar geleden op maandag 9 september 1985
Aan het kaarthuisje in de Kerkedreef wordt een omheining geplaatst voor de kinderen die er binnenkort komen wachten op hun ouders na schooltijd tijdens de kinderoppasdienst. Het kaarthuisje dat al een hele tijd niet meer gebruikt wordt, zal nu dienst doen als kinderopvang: eerst zal alles nog grondig gekuist worden.
In het ziekenhuis overlijdt mevrouw Maria Minnoye-Bogaerts, geboren op 12 oktober 1912. Haar nan, Frans Minnoye, adjudant bij het leger en stichter van de Aero-club stierf in 1951.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 donderdag 23 februari 1989
 zondag 03 augustus 1986
 donderdag 13 december 1973
 woensdag 03 mei 1967
 maandag 17 september 1984