Torenspits kerk Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Torenspits kerk Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 13 augustus 1982 (43 jaar geleden)
Vanaf 20uur wordt heel de telefoonwereld van de sektor 031 ongevormd. De "1" valt weg en er komt een nieuw getal bij voor elk abonneenummer. Volgens de directie die de omschakeling moest leiden, waren er geen problemen.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Jaarlijkse kermis
  Jaarlijkse kermis
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

49 jaar geleden op dinsdag 10 augustus 1976
Ook de laatste dag van de kermis doet de zon mee. Na de koers in de namiddag deint de menigte uit mekaar voor een laatste ritje, een laatste smoutelbol of een pintje. In de late avond worden de kramen gesloten en sterft ook de muziek uit. De mannen van de kermis blijven er echter niet bij stilstaan want gans de nacht werken ze aan de afbraak: morgen moeten ze immers al naar de volgende plaats.
Ook de mensen van de brandweer zullen deze dag niet vergeten want in de namiddag worden ze opgeroepen voor een reuze brand in het schietveld. Samen met de militairen bestrijden ze de vuurhaard met groot materiaal. Toch gaan ongeveer een grote 50 hektaren bos en heide in de vlammen op.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 dinsdag 13 januari 1976
 zondag 02 augustus 1987
 woensdag 03 mei 1967
 donderdag 13 april 1967
 zaterdag 17 mei 1975