Eenden in volle vlucht - Park De Mik
Maria-ter-Heide
  Eenden in volle vlucht - Park De Mik
           

Nieuws van vroeger

 1 april 1988 (38 jaar geleden)
laatste dag van een kort tweede trimester met klasvieringen voor Goede Vrijdag en 's avonds in de kerk de kruisdienst. Tussen de kerk en de nieuwe pastorie word door de familie Jamin het Lieve Vrouwebeeld geplaatst dat vroeger stond in de tuin van de school der zusters Maristen. Het beeld word mooi opgekuist,opnieuw geschilderd en vochtvrij gemaakt ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Foto moment

Pauw op de kinderboerderij
  Pauw op de kinderboerderij
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Win een etentje

Wie op 11 juli 2005 de leeuwenvlag uithangt kan deelnemen aan een loting, ingericht door de vzw Guldensporen van Brasschaat. Er staat een etentje op het spel in één van de restaurants die streekeigen gerechten opdienen.

Gelieve te verwittigen, ten laatste op 10/07/2005 te 10u, als u meedoet, Bert Gauthier(Prins Kavellei 17), Annie Duerloo(de Borrekenslei 59), Mieke De Bats(Jacobuslei 69), Gilbert De Corte(Lage Kaart 625).


Meer nieuws

07-02-2021 Dikke laag sneeuw in Maria-ter-Heide
01-12-2005 Overhandiging cheque opbrengst van de mars 18 RA
09-03-2021 Wist-je-datjes wandeltocht

Nieuws zoekwoorden

  stickers afvalcontainer     brasschaat     krantenwinkel     de polygoon     smoutebollen