Eenden in volle vlucht - Park De Mik
Maria-ter-Heide
  Eenden in volle vlucht - Park De Mik
           

Nieuws van vroeger

 24 maart 1977 (49 jaar geleden)
Enkele parochianen gaan op bedevaart naar Sint-Jozef te Leuven.

Enkele jongeren peuteren een steen uit de zwakke muur achter de oude post en op minder dan geen tijd is er een heel gat in zodat er instortingsgevaar dreigt voor het fietsenkot.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Foto moment

Domeinbos De Inslag
  Domeinbos De Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Verkeersactie 9/11/2010 - Park & Ride Brasschaat E19

Op 9 november 2010 hield het motorteam van de lokale politie Brasschaat voor de tweede maal een actie in samenwerking met de wegpolitie (WPR) Brecht aan de park & ride zone aan de E19 te Brasschaat.

Er werd gecontroleerd op:
  • Zwaar vervoer
  • Technisch eisen
  • Afvaltransporten
  • Inhaalverbod E19 Alcoholintoxicatie
  • Gerechtelijke ANG controles
  • Snelheid brommers / curvometer

Resultaten : Onmiddellijke inningen : 5
Verkeersinbreuken : 10
PV van waarschuwing: 24

Een ANG* controle werd aangevraagd voor 11 personen en 5 voertuigen. Eén van de personen was in het bezit van een aanzienlijke hoeveelheid weed. De betrokkene werd gearresteerd. Het voertuig werd in beslag genomen. De verdachte bekende de feiten.

*ANG is het geheel van informatiesystemen van de geïntegreerde politie dat bestemd is om de opdrachten van gerechtelijke of bestuurlijke politie te ondersteunen zodat er een maximaal gestructureerd en beveiligd informatieverkeer wordt gewaarborgd.


Meer nieuws

01-04-2020 Verboden te parkeren in de Kerkedreef
01-12-2025 Brasschaat opent rouwregister voor overleden militair
10-08-2021 BIN: Inbraak Durentijdlei

Nieuws zoekwoorden

  smoutebollen     kermis     eenden     kerk     ophokplicht