Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 7 juni 1982 (43 jaar geleden)
De ingangspoort aan het kerkhof hing reeds geruime tijd op half zeven doordat de hangsels en scharnieren verzakt waren. Mannen van de gemeente zullen een nieuwe brug maken zodat er tijdelijk een noodbrug dient aangelegd te worden langs de achterkant in het Claesdreef.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 01:23 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zondag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Woudloper
  De Woudloper
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Verandering locatie Kind & Gezin Maria-ter-Heide

In het kader van de uitbreiding van de buitenschoolse opvang in Maria ter-Heide, gaan er verbouwingswerken plaatsvinden en worden ook de consultatieruimtes van Kind & Gezin aangepast. Hierdoor worden de consultaties tijdelijk op een andere locatie gehouden. Vanaf 8 mei 2006 kan u terecht in de lokalen van Mater Dei Maria-ter-Heide (ingang Kerkedreef, tegenover het lokaal Kind & Gezin). De verbouwingswerken zullen enkele maanden duren.

De consultaties zullen gedurende de volledige periode blijven doorgaan op de vastgestelde data met name: maandag vanaf 17.30u en donderdag vanaf 9.30u (na afspraak).


Meer nieuws

12-12-2005 Tips voor een veilig eindejaar
15-09-2011 Vertrek Brasschaatse militairen naar Afghanistan
30-11-2023 Wegenwerken kruispunt Bredabaan - Essensteenweg eindelijk afgerond

Nieuws zoekwoorden

  sprookjespad     torenpoort     durentijdlei     brechtsebaan     brasschaat