Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 7 januari 1976 (50 jaar geleden)
Stoutmoedige inbraak bij klaarlichte dag op de Berrélei waarbij meubelen en geluidsinstallatie worden meegenomen.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 13-01-2026 Cinema: The teacher who pr ...

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 06:22 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Woudloper
  De Woudloper
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Unieke loopbaan van 2 of 4km Campus Coppens

Een unieke loopbaan voor iedereen loopbaan heeft in Brasschaat sinds 14 maart 2024 een dubbele betekenis. Deze loopbaan helpt je carrière niet vooruit, wel je conditie. Het is een mooie, uitgestippelde route om tijdens of tussen de werkuren door te joggen of te wandelen. De focus van de loopbanen ligt in eerste instantie op bedrijven, maar ze zijn evengoed toegankelijk voor het brede publiek.

De allereerste loopbaan van Brasschaat bevindt zich op bedrijventerrein Campus Coppens in wijk Maria-ter-Heide. Het is het resultaat van een mooie samenwerking tussen Campus Coppens vzw, de gemeente en Sport Vlaanderen.

Door met verschillende lussen te werken is Loopbaan Campus Coppens perfect voor zowel ervaren lopers als recreatieve wandelaars. We promoten zo niet alleen sportieve werkpauzes, maar ook actieve wandelvergaderingen. “Voor ieder wat wils”, glimlacht schepen van sport Adinda Van Gerven. “We bieden onze inwoners al een waaier aan sportmogelijkheden aan, nu zetten we onze bedrijven in beweging. We investeren niet alleen in de gezondheid en het welzijn van de werknemers, maar ook in het succes van de organisatie”.

Een tweetal kilometer verderop, bij Salons De Groene Jager, staat een tweede startbord. Het is de ideale startlocatie voor nog een loopbaan van 3 kilometer. Hier worden immers vele vergaderingen en bedrijfsworkshops georganiseerd. Onderweg kan je aansluiten op de lussen van Campus Coppens. “We slagen erin om steeds meer bedrijven te overtuigen van het belang van fitte en gezonde werknemers. Geen enkele plek leent zich er beter toe om zitgedrag te doorbreken dan de werkplek", geeft de Vlaamse minister van Sport nog mee.


Meer nieuws

07-03-2022 Diefstal in een woning in de Durentijdlei (2)
10-11-2021 Park De Mik in ere herstellen zoals in 1800.
04-07-2005 Win 1 van de 15 ballonvaarten

Nieuws zoekwoorden

  inslag     kermis     smoutebollen     de mik     paardenmolen