Mickse hoeve
Maria-ter-Heide
  Mickse hoeve
           

Nieuws van vroeger

 7 juli 1969 (56 jaar geleden)
Voorbij het Withof worden de tramsporen weggenomen om de Bredabaan in de toekomst wat te verbreden.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Mick
  De Mick
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Overzet van padden, kikkers en salamanders is begonnen.

De winter mag dan nog wel volop bezig zijn. Sommige dieren ontwaken stilaan uit hun winterslaap. Zo ook de amfibieën zoals de padden, kikkers en salamanders. In de periode van half februari tot begin april steken deze dieren massaal de straat over op zoek naar de ideale broedplaats, een vijver of een beek.

In de Kerkedreef kunnen de dieren veilig via tunnels onder de dreef de straat oversteken. In de Miksebaan worden deze dieren geholpen door de vrijwilligers van Natuurpunt Brasschaat.

Help deze dieren en beperk tijdens de amfibieëntrek het gebruik van je wagen in de Miksebaan en de Kerkedreef (stuk aan de hofgracht). Zo redt je verschillende levens.

Meer info: Amfibieën overzet pagina.

Verkeersbord van de paddentrek.

Overstekende kikker in de Kerkedreef.


Meer nieuws

20-10-2022 Opening: Raamdecoratie Weyts
12-09-2005 Aankondiging snelheidscontroles
09-01-2013 Brasschaat wil stukje militair domein overnemen

Nieuws zoekwoorden

  krantenwinkel     ziekenzorg     smoutebollen     de mik     kapellei