Parkvijver De Mik
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik
           

Nieuws van vroeger

 26 oktober 1981 (44 jaar geleden)
De zaal van de Hovenier wordt te koop aangeboden. Iemand wil er 1.955.000 frank voor geven. Op 9 november zal de hamer definitief beslissen wie de eigenaar zal zijn.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 28-10-2025 Cinema: Soft leaves
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 16:43 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zondag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Standbeeld dienstencentrum
  Standbeeld dienstencentrum
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuwe Lente-cursussen in het Dakhuus

Hoewel de feestdagen nog vers in het geheugen liggen, denkt het Dakhuus al aan lente en zomer. Het vormingscentrum pakt immers uit met een gloednieuw voorjaarsaanbod. Je kan in het vormingscentrum terecht voor een korte taalcursus zoals Spaans of Italiaans ‘op reis’. Maar je kan er ook hobby- en informaticacursussen volgen.

Een greep uit de nieuwe thema's: Portretfotografie, handlettering of creatief met kalligrafie, Indisch koken, koken voor beginners, ecologisch poetsen, klussen, Windows 10, tablets, enz. Wie zichzelf eens lekker wil verwennen, kan dan weer kiezen voor een wellness-cursus zoals ontspanningsmassage, figuuranalyse of mindfulness.

Graag meer info? Neem een kijkje op www.dakhuus.org, bel naar 03/633 1 696 of mail naar info@dakhuus.org Spring gerust ook eens binnen op de Bredabaan 696 in Brasschaat (ma en do 13.30-16.30u., woe 17-18.30u).


Meer nieuws

12-02-2021 Verboden te schaatsen op de vijver in park De Mik
10-04-2022 Kerkvieringen tijdens Goede Week en Pasen 2022
09-01-2013 Brasschaat wil stukje militair domein overnemen

Nieuws zoekwoorden

  krantenwinkel     dienstencentrum     kerkedreef     kapellei     deelfietsen