Drie jonge rekruten krijgen een sneeuw wit beddeke en dito lakentjes toegedekt voor hun eerste nacht bij de Belgische strijdkrachten.
Rudy Pauwels uit de Halenlei L39, actief lid van de jeugdclub Convenio, gaat naar Gent om in de gezondheidsdienst de lijdende mede-kameraden te helpen verzorgen.
Willy Heinenmann, uit de Brechtsebaan 79, wordt ...
lees meer nieuws van vroeger
De bestaande kerosine pijpleiding uit de jaren '50 die loopt van het depot in Pernis (Nederland) via het pompstation in Woensdrecht (Nederland) naar het depot in Schoten, moet hersteld worden.
Het Nederlandse Ministerie van Defensie is initiatiefnemer van dit project. De vervanging van de pijpleiding vanaf Kalmthout tot in Schoten, is onder leiding van het Belgische Ministerie van Defensie.
De pijpleiding is in de afgelopen decennia te ondiep komen liggen door bijvoorbeeld werken en (wind)erosie. Hierdoor zijn er herstellingen nodig om verdere schade te voorkomen. De nieuwe pijpleiding zal zeker 50 jaar moeten meegaan. Deze ingrijpende werken zullen normaal gezien starten in het najaar van 2007.
Er wordt een informatievergadering georganiseerd voor alle geïnteresseerden van Brasschaat. Deze zal doorgaan op donderdag 29 maart 2007 om 20 uur in de gemeenteraadszaal, vrijetijdscentrum, Bredabaan 399.