Mikhof
Maria-ter-Heide
  Mikhof
           

Nieuws van vroeger

 4 februari 1980 (46 jaar geleden)
In de lanen van de de Burletheide beginnen de werken voor de bouw van 22 nieuwe huizen.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Standbeeld dienstencentrum
  Standbeeld dienstencentrum
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Natuur in de buurt: Ruimte voor zoogdieren?

Heb je je ooit afgevraagd wat Brasschaat en onze Voorkempen allemaal te bieden heeft aan natuurschoon? Welke zoogdieren er allemaal in je achtertuin kunnen leven? Nu is er de kans om op al deze vragen een antwoord te krijgen.

Op vrijdagavond 8 november 2019 (19.30u) organiseert Natuurpunt Brasschaat een gratis fototentoonstelling "Natuur in de buurt: Ruimte voor zoogdieren?" in Brasschaat. Een fototentoonstelling waarin enkele interessante topics aan bod komen. Deze zijn onder meer het voorkomen van zoogdieren in de buurt, alsook wat "Natuurpunt Brasschaat" allemaal uitspookt in uw achtertuin. Wilde Dieren in Nood en Agentschap voor Natuur en Bos zal onder meer ook aanwezig zijn met een voordracht omtrent hun werking en de samenwerkingen die er gebeuren tussen de verenigingen.

Met andere woorden zeker de moeite om eens te komen luisteren. We nodigen iedereen uit om deel te nemen aan deze verkenning van de plaatselijke natuur, maar graag even een seintje of u aanwezig zal zijn deze avond via geertsteels[AT]hotmail.com. De tentoonstelling vindt plaats in "Zaal De Polygoon - Kapellei 15 - 2930 Brasschaat".


Meer nieuws

24-08-2011 Rolstoel ontvreemd en teruggebracht in Durentijdlei
08-08-2022 Vierdaagse kermis in Maria-ter-Heide
30-07-2006 Oversteekplaats ter hoogte van Eikendreef wordt veiliger

Nieuws zoekwoorden

  ophokplicht     kapellei     de mik     wedstrijd     paardenmolen