Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 24 januari 1977 (49 jaar geleden)
Technische specialisten werken ononderbroken om de zieke plekken in de straatverlichting op te zoeken en te verhelpen. Voorlopig zonder groot resultaat echter.
De laatste resten van parfumerie Helene vallen onder de bull-dozer; de gevel van de oude Post wordt proper afgewerkt met pek-papier en roofing. Als 's avonds de schepper alles heeft geà ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 07:42 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Standbeeld dienstencentrum
  Standbeeld dienstencentrum
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Mater Dei Maria-ter-Heide steunt Broederlijk Delen

Elk jaar tijdens de veertigdagentijd trachten wij de leerlingen van Mater Dei Maria-ter-Heide bewust te maken dat er nog heel wat mensen zijn op onze wereld die in erg armzalige omstandigheden moeten leven. We leggen tijdens een startviering uit welk project we zullen steunen bij Broederlijk Delen. We laten hen daar ook daadwerkelijk iets voor doen. Na enkele jaren een sponsortocht ingericht te hebben, kozen we dit jaar voor een sobere maaltijd. Hieraan hebben zeker 75% van onze leerlingen deelgenomen. Met fierheid konden we €386 overhandigen aan Mr. Pastoor (F. Van Thillo) die ervoor zal zorgen dat het bij de organisatie Broederlijk Delen komt. Aan alle kinderen die hebben deelgenomen "Proficiat". U kan de foto's bekijken op onze website www.mater-dei.be .


Meer nieuws

20-12-2011 Interview met architect lien Claessens over de officierenwijk in Maria-ter-Heide
01-03-2007 NAVO-pijpleiding Pernis-Schoten
30-11-1987 30 jaar KWB (1957 - 1987)

Nieuws zoekwoorden

  smoutebollen     krantenwinkel     parkvijver     kermis     eenden