Rhododendron in bloei
Maria-ter-Heide
  Rhododendron in bloei
           

Nieuws van vroeger

 6 december 1978 (47 jaar geleden)
Hoogfeest voor de kinderen met bezoek van de Sint aan de scholen.

80 gepensioneerden brengen een bezoek aan het 18de. Tevreden over hun bezoek vinden deze mensen dat er geen echte soldaten meer zijn, vergeleken met hun tijd.

Tijdens de maandelijkse bijeenkomst van de kernleden in de KAV wordt Rolande Delaetere tot voor ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 14-12-2025 Kerstmarkt in Polygon
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 20:03 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Site Gunfire - Alloutte
  Site Gunfire - Alloutte
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Houwitser met rode verf beklad

Eind september hebben actievoerders de tekst "Geen oorlog" in rode verf gespoten op de tank op de hoek van de Sint-Jobsesteenweg en de Bredabaan (aan het tankstation Esso). De houwitser SP M108 is een rijdende kruising tussen een mortierwerper en een kanon en staat er sinds 2012. De tekst is een verwijzing naar de oorlog in Oekraine. In de week van 4 oktober werd de tekst eraf gehaald maar wie goed kijkt, ziet de tekst er toch nog opstaan. Wie iets verdachts gezien heeft, kan dit melden aan de politie van Brasschaat.

Geen oorlog op Houwitser gespoten [SP].

Houwitser proper gemaakt [SP].


Meer nieuws

10-03-2006 Wijkagenten en fietsteam controleren ophokregeling
11-03-1993 Zegeplein wordt een echt dorpsplein
21-03-2011 160 jaar parochie Maria-ter-Heide op 26 en 27 maart 2011

Nieuws zoekwoorden

  paardenmolen     wielerwedstrijd     glasbak     kapellei     de mik