Rhododendron in bloei
Maria-ter-Heide
  Rhododendron in bloei
           

Nieuws van vroeger

 28 maart 1981 (45 jaar geleden)
In de avondmis van 17uur komen de kandidaat-vormelingen hun naam opgeven voor het Vormsel. De kaartjes worden nadien op een mooi bord gehecht, vlak bij het hoofdaltaar.

De Raffachols geven hun lenteshow in de Kring ten voordele van de gepensioneerdenbond. Ze deden weer formidabel hun best maar iedereen had maar één wens: de volgend ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Foto moment

De Lego blokken
  De Lego blokken
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Heksentocht in Maria-ter-Heide

Op vrijdagavond 21 oktober 2005 organiseerde Mater Dei Maria-ter-Heide een 5 km lange heksentocht doorheen de wijk Maria-ter-Heide.

Verkleed als pompoen, heks, spook, skelet,.... en gewapend met een bezem verkenden de leerlingen en hun ouders om 20:00 uur het griezelparcous. Onderweg was er gelegenheid om een heksendrankje te drinken in de tovenaarstent. Achteraf konden leerlingen en hun ouders genieten van een heerlijke heksensoep en een echt halloweendiploma.

Kon u die dag niet mee komen griezelen? Geen nood, u kan hieronder al 2 heksen bewonderen.


Meer nieuws

08-10-2020 Ecocycloroute Brasschaat 30km
30-09-2011 Anti-inbraakactie in en boven Maria-ter-Heide
24-04-2021 Rookhinder in Maria-ter-Heide door brand op militair domein

Nieuws zoekwoorden

  de polygoon     rommelmarkt     sprookjespad     eenden     watertoren