De avondmis wordt verzorgd door het koor Heidegalm. Na de viering wordt er gefeest in de Kring; de koorleider meester Van Dessel wordt bedankt voor zijn goede diensten en Albert Franssens brengt enkele mooie liederen in eigen compositie. Caroline Duffy zingt scotse liedjes.
lees meer nieuws van vroeger
Op vrijdagavond 21 oktober 2005 organiseerde Mater Dei Maria-ter-Heide een 5 km lange heksentocht doorheen de wijk Maria-ter-Heide.
Verkleed als pompoen, heks, spook, skelet,.... en gewapend met een bezem verkenden de leerlingen en hun ouders om 20:00 uur het griezelparcous. Onderweg was er gelegenheid om een heksendrankje te drinken in de tovenaarstent. Achteraf konden leerlingen en hun ouders genieten van een heerlijke heksensoep en een echt halloweendiploma.
Kon u die dag niet mee komen griezelen? Geen nood, u kan hieronder al 2 heksen bewonderen.