Flying Festival 2019
Maria-ter-Heide
  Flying Festival 2019
           

Nieuws van vroeger

 2 maart 1969 (57 jaar geleden)
In Brasschaat werd Pierre Gabriels gehuldigd omdat zij het leven redde van een piloot die met zijn helicopter gevallen was tussen de draden van de hoogspanningsleiding aan de Essensteenweg. De jongens van de Chiro stelden hun chirococktail voor bij Liza en verdienden 10.000 BEF voor hun groepskas.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 10:45 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 12:02 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Torenpoort De Mik
  Torenpoort De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Geef diefstal online aan

De lokale politie dringt er bij Brasschaatse winkeliers op aan om zoveel mogelijk winkeldiefstallen elektronisch aan te geven via www.police-on-web.be. Op deze manier krijgt de politie een beter overzicht van gepleegde winkeldiefstallen. Het is een eenvoudig en nuttig systeem.

Ook al is de dader niet gekend, het blijft cruciaal aangifte te doen om eventueel op langere termijn alsnog een dader te kunnen identificeren.


Meer nieuws

30-03-2011 Dienstencentrumleider Jos Augustyns met pensioen
03-10-2005 Zonsverduistering op maandag 3 oktober 2005
29-07-2011 Groot Schietveld verboden terrein

Nieuws zoekwoorden

  de mik     glasbak     kerk     dienstencentrum     brechtsebaan