Torenpoort van De Mik
Maria-ter-Heide
  Torenpoort van De Mik
           

Nieuws van vroeger

 25 juni 1977 (48 jaar geleden)
Het bestuur en de leden van de plaatselijke biljartclub vierden hun 70jarig jubileum. In een dankmis lieten ze een nieuw vaandel wijden waarmee ze na de mis, begeleid door de harmonie, feestelijk naar hun lokaal trokken bij Blonde Liza. Daar werd het vaandel en het jubileum verder uitgevierd.
 lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 20:12 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

De Lego blokken
  De Lego blokken
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Dienstencentrum Mariaterheidehove vierde 30-jarig bestaan

Op 29 maart 2025 blies dienstencentrum Maria-ter-Heidehove 30 kaarsjes uit en vierde dit met een feestelijke dag vol activiteiten, muziek en lekkernijen. Wat in 1995 begon als een buurtgericht initiatief, groeide uit tot een warme ontmoetingsplek voor senioren en zorgbehoevenden.

Met een gevarieerd programma blikt het centrum niet alleen terug op drie decennia inzet, maar kijkt het ook vooruit naar nieuwe projecten die inspelen op de noden van de vergrijzende buurt. Maria-ter-Heidehove blijft een vaste waarde in de wijk - een plek waar zorg, vriendschap en verbondenheid centraal staan.


Meer nieuws

02-09-2005 Eigentijds beeldmerk voor Brasschaat
12-11-2007 Dakhuus in feeststemming
03-08-2011 Sluikstort in speelbos Korenlaan

Nieuws zoekwoorden

  eenden     ziekenzorg     de polygoon     pfaff     buurtbus