Torenpoort van De Mik
Maria-ter-Heide
  Torenpoort van De Mik
           

Nieuws van vroeger

 19 april 1975 (50 jaar geleden)
De ruime zaal van het kamp loopt vol belangstellenden voor het jaarlijks turnfeest. De belichting is prima, de tussentijd gaat vlug voorbij en de prestaties zijn ver boven het peil van de vorige jaren.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 22:13 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Chinese knobbelganzen in De Mik
  Ria G.
  Chinese knobbelganzen in De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Concert: A touch of Christmas

Het Pop- en Rockkoor KINDaMAGIC uit Kapellen onder de muzikale leiding van Max Smeets brengt “A Touch of Christmas” of een “Vleugje Kerst” naar Brasschaat. Songs van oa Vangelis, Phil Collins, Queen en Coldplay zullen afgewisseld worden met vierstemmige kerstsongs zoals Jingle Bells, Christmastime again, enz… Wie de vorige editie van a Touch of Christmas heeft bijgewoond, weet hoe memorabel de cocktail van pop- en rock met een beetje kerstsfeer is.

Dit jaar is naast het koor ook de Barnyard Big Band uit Essen/Kalmthout paraat. Zij staan voor alles wat KINDaMAGIC ook belangrijk vindt, maar dan met instrumenten in plaats van stemmen: jazz, pop- en rockmuziek zo brengen dat de vonk overslaat en de zaal in lichterlaaie vliegt.

Dit concert gaat door op zaterdag 14 december 2019 in “CC dePOLYGOON” te Maria-ter-Heide, om 15u en om 20u. Er zijn slechts 216 plaatsen per concert en de kaarten vliegen nu al de deur uit. Kaarten bestellen kan op concert[at]kindamagic.be of op 0486/423484.

Touch of Christmas


Meer nieuws

01-02-2021 Eerste inenting tegen COVID-19 voor rusthuisbewoners
20-10-2011 Zweefvliegen voor winnaars van zomeractie Vlieg
05-07-2005 Grabbelpas en Swap Zomer 2005

Nieuws zoekwoorden

  wedstrijd     sprookjespad     durentijdlei     de mik     vogelgriep