Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 27 februari 2020 (6 jaar geleden)
De eerste sneeuw van de winter valt afgewisseld met regen en natte sneeuw uit de hemel. Op de bermen en de daken blijft de sneeuw liggen. Op de weg smelt het weg door de zachte temperatuur en de regen.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 05:21 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Reiger in park De Mik
  Walter De Vos
  Reiger in park De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Breng een bezoek aan de parochiekerk van Maria-ter-Heide

BELANGRIJK: Omwille van veiligheidsmaatregelingen (i.v.m het coronavirus) wordt deze activiteit afgelast. Deze activiteit gaat niet door.

Elk jaar zet de pastorale eenheid van HH. Jacobus en Antonius een parochie in de kijker en deze keer is de parochie O.L.V.-Onbevlekt Ontvangen in Maria-ter-Heide aan de beurt.

Wil je de kunstschatten van deze parochiekerk en de gerestaureerde della Faillekapel bekijken, dan ben je welkom op de “Nocturne” met een geleid bezoek op zaterdag 21 maart 2020 van 20 tot 21 uur of op zondag 22 maart 2020 van 11 tot 12 uur en van 14 tot 17 uur voor een vrij bezoek met om 15 uur een rondleiding door Luc Gowie.

Voor de Nocturne is inschrijven verplicht bij Marie-Claire Van Laken-Van Wezenbeeck, tel. 03 663 13 30. Van harte welkom, namens de werkgroep PK van Maria-ter-Heide.

Kerk van Maria-ter-Heide


Meer nieuws

10-10-2005 Wat gebeurt er met kamp van Brasschaat?
20-09-2005 Week van het Bos: kom nieuw terrein verkennen!
09-06-2007 19 Zomerse speelstraten in Brasschaat

Nieuws zoekwoorden

  smoutebollen     overvallen     wielerwedstrijd     parkvijver     bredabaan