Mikhof
Maria-ter-Heide
  Mikhof
           

Nieuws van vroeger

 28 november 1981 (44 jaar geleden)
In de Papestraat brandt een nederlandse auto volledig uit. De politie vertrouwt de zaak niet en meent dat het een gestolen wagen betreft.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 29-11-2025 Sinterklaas in De Groene J ...
 14-12-2025 Kerstmarkt in Polygon
 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 14:31 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 16:12
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Meerkoeten in de Inslag
  Meerkoeten in de Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Breng een bezoek aan de parochiekerk van Maria-ter-Heide

BELANGRIJK: Omwille van veiligheidsmaatregelingen (i.v.m het coronavirus) wordt deze activiteit afgelast. Deze activiteit gaat niet door.

Elk jaar zet de pastorale eenheid van HH. Jacobus en Antonius een parochie in de kijker en deze keer is de parochie O.L.V.-Onbevlekt Ontvangen in Maria-ter-Heide aan de beurt.

Wil je de kunstschatten van deze parochiekerk en de gerestaureerde della Faillekapel bekijken, dan ben je welkom op de “Nocturne” met een geleid bezoek op zaterdag 21 maart 2020 van 20 tot 21 uur of op zondag 22 maart 2020 van 11 tot 12 uur en van 14 tot 17 uur voor een vrij bezoek met om 15 uur een rondleiding door Luc Gowie.

Voor de Nocturne is inschrijven verplicht bij Marie-Claire Van Laken-Van Wezenbeeck, tel. 03 663 13 30. Van harte welkom, namens de werkgroep PK van Maria-ter-Heide.

Kerk van Maria-ter-Heide


Meer nieuws

31-08-2009 Restauratiewerken aan de Weekkapel in de Parochiekerk van Maria-ter-Heide
25-08-2022 In en rond de glascontainer overal glas
10-09-2019 Feestelijkheden naar aanleiding van 75 jaar Bevrijdings

Nieuws zoekwoorden

  parkvijver     overvallen     bibliotheek     zegeplein     ophokplicht