Eenden in volle vlucht - Park De Mik
Maria-ter-Heide
  Eenden in volle vlucht - Park De Mik
           

Nieuws van vroeger

 14 oktober 1981 (44 jaar geleden)
De paaltjes bij de brandmonden langs de straten worden een rood-lichtgevend kleurtje gezet zodat ze, bij nood, direct te vinden zijn.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 12:18 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 14:14 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Jaarlijkse kermis - botsauto's
  Jaarlijkse kermis - botsauto's
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Brasschaatse wijken spelen petanque

De wijken Kaart, Mariaburg, Centrum, Vriesdonk, Bethanië, Maria-ter-Heide en Driehoek kampen tegen elkaar tijdens het jaarlijkse petanquetornooi op zondag 10 juli 2022.

Dit interwijken petanquetornooi wordt georganiseerd op de velden van Petanque Club Hemelhof in het gemeentepark van Brasschaat om 13u30. Elke ploeg bestaat uit 3 personen. Individuele spelers kunnen uiteraard ook inschrijven. Deelnemen is gratis maar je moet wel vóór 1 juli inschrijven via de webshop of bij de sportdienst. Iedere winnende ploeg van een wijk ontvangt een mooie trofee. Het is een gezellige dag voor alle deelnemers!


Meer nieuws

05-07-2005 Grabbelpas en Swap Zomer 2005
08-12-2006 Sinterklaas op bezoek bij Mater Dei Maria-ter-Heide
24-09-2007 Tessa Zwaenepoel nu ook Kampioen van Antwerpen

Nieuws zoekwoorden

  vogelgriep     kapellei     wedstrijd     stickers afvalcontainer     zegeplein