Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 28 maart 1981 (45 jaar geleden)
In de avondmis van 17uur komen de kandidaat-vormelingen hun naam opgeven voor het Vormsel. De kaartjes worden nadien op een mooi bord gehecht, vlak bij het hoofdaltaar.

De Raffachols geven hun lenteshow in de Kring ten voordele van de gepensioneerdenbond. Ze deden weer formidabel hun best maar iedereen had maar één wens: de volgend ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Foto moment

Pauw op de kinderboerderij
  Pauw op de kinderboerderij
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Brasschaatse militairen terug

Zes maanden geleden vertrokken 300 Brasschaatse militairen naar Afghanistan om er de luchthaven van Kaboel te bewaken. Hun terugkeer werd op 17 april 2012 gevierd met een parade. Geïnteresseerd in de militaire geschiedenis van Brasschaat? Koop voor 18 euro in het Gunfire museum "Het Kamp van Brasschaat in beeld" aan: een verzamelboek van postkaarten, voorzien van de nodige uitleg.


Meer nieuws

09-04-2006 Fietspad langs Essensteenweg
15-04-2020 Raak reekalfjes niet aan in domein De Inslag
07-01-2022 Mini-museum Den Toren extra open

Nieuws zoekwoorden

  bredabaan     dienstencentrum     eenden     brasschaat     torenpoort