Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
Maria-ter-Heide
  Skyline Maria-ter-Heide (achtergrond Antwerpen & haven)
           

Nieuws van vroeger

 26 februari 1980 (46 jaar geleden)
In de Hanoteaulei worden nieuwe bomen geplant in vervanging van de ouderen die afgestorven waren.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Standbeeld Alphonse della Faille
  Standbeeld Alphonse della Faille
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Brasschaat presenteert honderd vacatures

Op woensdag 30 november organiseert Brasschaat de jobbeurs "Brasschaat Werkt, job en opleiding op maat" in CC Ruiterhal, gemeentepark 10 te Brasschaat, in samenwerking met de Lokale Werkwinkel en zijn partners.

Van 10u tot 18u is iedere werkzoekende, laatstejaars en elke andere geïnteresseerde van harte welkom. Op een twintigtal standen worden opleidingen en een honderdtal vacatures voorgesteld.
Niet alleen grote bedrijven zullen aanwezig zijn op de jobbeurs maar eveneens KMO’s, interimkantoren, Unizo (unie van zelfstandige ondernemers), de Lokale Werkwinkel van Brasschaat en verschillende opleidingscentra. Internetcomputers zullen ter beschikking staan bij de VDAB-stand, meeneemvacatures kan men bij de stand van Unizo vinden alsook in de jobkrant die aan de bezoekers wordt uitgedeeld.

Meer info over Jobbeurs Brasschaat: Mathias Stuyck - tel. 03 650 02 70 - mail: mathias.stuyck[AT]brasschaat.be


Meer nieuws

18-02-2020 Overzet van padden, kikkers en salamanders is begonnen.
30-06-2015 Ambachtelijk ijs gemaakt door Johan Segers
25-05-2006 Piloot voor één dag, vlieg zelf

Nieuws zoekwoorden

  smoutebollen     durentijdlei     bibliotheek     rommelmarkt     kapellei