Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 6 juni 1982 (43 jaar geleden)
Onze turnkring Jong en Lenig treedt op in het provinciaal turnfeest in Deurne en behalen de tweede plaats, iets waarop ze fier mogen zijn als men weet dat een 6000 jongeren meededen.
In de plas aan de brug van de E10 verdrinkt een jonge man, vader van bijna 2 kinderen. Nadien verscheen in de plaatselijke bladen het bericht dat men er niet mag ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 649 richting Antwerpen is om 17:12 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is maandag om 08:32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Zwaluwen in de kinderboerderij
  Walter De Vos
  Zwaluwen in de kinderboerderij
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Bomen Durentijdlei krijgen bordjes van buurtbewoners

Een aantal buurtbewoners van de Durentijdlei protesteren met een ludieke actie tegen het kappen van de 228 laanbomen in de Durentijdlei. De gemeente wilde alle bomen laten rooien omdat een verzekeringsmaatschappij heeft laten weten dat ze niet meer zal tussenkomen ingeval van schade door vallende takken.

Door alle bomen een naam en grote strik te geven hopen de buurtbewoners dat de gemeente niet zal overgaan tot kap. Volgens één van de buurtbewoners kunnen de gezonde bomen nog ettelijke jaren blijven staan.


Meer nieuws

19-10-2005 Brasschaat 05 groot succes!
25-06-2024 Appartementen te koop in Maria-ter-Heide
23-03-2010 Bekendste kippen ter wereld gedood door vos

Nieuws zoekwoorden

  kapellei     smoutebollen     overvallen     parkvijver     zegeplein