Mikhof
Maria-ter-Heide
  Mikhof
           

Nieuws van vroeger

 19 april 1987 (38 jaar geleden)
Een zonnige maar frisse Paasdag. Heel veel volk in de kerk en veel deugd aan de inzet van het koor en de groep acolieten voor de diensten.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 22:13 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Torenpoort De Mik
  Torenpoort De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

23ste Don Bosco nemen afscheid van hun Moeze (Pastoor Frans van Thillo)

Op donderdag 24 juni 2021 is rond 20u45 in AZ Klina Pastoor Frans Van Thillo overleden, hij werd net geen 89 jaar. De voorbije weken was hij aan het revalideren in de Mick na een opname in AZ Klina. Verleden zondag mocht hij uiteindelijk naar huis maar een dag later werd hij terug opgenomen in AZ Klina waar hij uiteindelijk gisterenavond gestorven is.

De uitvaart vond plaats zaterdag 3 juli 2021. Ook de scouts 23ste Don Bosco namen op het kerkhof afscheid van hun Moeze, pastoor Frans van Thillo. Pastoor Frans van Thillo betekende heel veel voor de scoutsgroep.


Meer nieuws

10-12-2021 Diefstal in een woning in de Sint-Jobsesteenweg (2)
01-07-2004 Boek over Brasschaat in oorlogsjaren
27-01-2021 Verbindingsbruggetje in Claesstraat naar domein De Inslag wordt afgebroken

Nieuws zoekwoorden

  pfaff     smoutebollen     torenpoort     rommelmarkt     sprookjespad