Flying Festival 2019
Maria-ter-Heide
  Flying Festival 2019
           

Nieuws van vroeger

 25 juni 1982 (43 jaar geleden)
Al heel vroeg vertrekken de jongens uit de hoogste klassen op schoolreis naar een koolmijn, een rondvaart op de Maes en een bezoek aan een speeltuin.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Rodondendron in De Inslag
  Rodondendron in De Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

36 jaar geleden op vrijdag 7 juli 1989
De eerste mosselen worden opgediend in de eethuizen. Ze zijn klein maar smakelijk.

Tijdens een feestelijke viering trouwt juffrouw Hermine Raeymaekers van het eerste leerjaar uit de jongensschool met Paul Verschueren uit Aartselaar.

Met een avondmis begint de parochiale bedevaart naar Lourdes.

Na de mis breekt een onweer uit dat veel schade doet aan bomen en planten, radio's en tv's. Op enkele plaatsen in onze gemeente slaat de bliksem in langs het dak of de schouw.

In de late avond botst een camion frontaal met een auto op de Essensteenweg aan de ingang van het vliegveld. In één van de voertuigen zat een grote hond die razend werd en niet toeliet dat brandweermannen zijn baas bevrijdde die gekneld in de wagen zat. Een veearts moest het dier verdoven.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 vrijdag 09 maart 1979
 zondag 18 april 1971
 donderdag 08 januari 1976
 woensdag 05 januari 1983
 maandag 13 december 1982