Rhododendron in bloei
Maria-ter-Heide
  Rhododendron in bloei
           

Nieuws van vroeger

 14 maart 1980 (46 jaar geleden)
Op het genivelleerd terrein van de Sint-Jobsesteenweg en de nieuwe wijk worden de paaltjes geplant waar de huizen zullen gebouwd worden. Heel verblijdend is het dat het padje tussen de kazerne en de "de Beelenlei" toch blijft liggen, zij het dan in zigzag-vorm. Het wordt ander halve meter breed en volgt de lijn van twee kabels van de hoogspanning e ...  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

Openbaar vervoer

  Er rijdt geen bus meer richting Antwerpen. De volgende rit is in de ochtend (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Licht vliegwezen - Militair domein
  Licht vliegwezen - Militair domein
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

37 jaar geleden op woensdag 8 februari 1989
Aan de Kantienlei overkomt mevrouw Irma Buts-Druyts een schijnbaar klein ongeval met haar fiets, veroorzaakt door een autobestuurder.
Na enige onderzoeken in de kliniek mag ze zelfs naar huis terugkregen, maar plots wordt het erger, zodat overbrenging naar Stuivenberg nodig blijkt. Daar ligt ze sedertdien in diepe coma.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 zondag 29 augustus 1976
 zaterdag 04 augustus 1979
 zondag 11 mei 1975
 vrijdag 19 oktober 1979
 dinsdag 06 oktober 1981