Het bestuur en de leden van de plaatselijke biljartclub vierden hun 70jarig jubileum. In een dankmis lieten ze een nieuw vaandel wijden waarmee ze na de mis, begeleid door de harmonie, feestelijk naar hun lokaal trokken bij Blonde Liza. Daar werd het vaandel en het jubileum verder uitgevierd. lees meer nieuws van vroeger
'Geleerd' door de ondervinding van vorige jaren, gaat de sportdag van de meisjesschool dit jaar door in de grote hal van de A31 in het militaire Kamp: veel meer mogelijkheden en...geen regen meer.
39 jaar geleden op vrijdag 25 april 1986
Omstreeks middernacht gebeurt aan het Dennenhof een zwaar ongeval waarbij een man uit onze wijk het leven laat.
De kaarters van de KWB, ontvangen hun grote of kleine troostprijs bij het gezellig samenzijn in het zaaltje van de Kring.