Parkvijver De Mik
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik
           

Nieuws van vroeger

 31 mei 1983 (42 jaar geleden)
Een zware, bulldozer en een paar mensen volstaan om een heel deel van de Oude Post neer te halen: de afbraak is begonnen en toeschouwers zijn er genoeg.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 25-12-2025 Kerstmis in de kerk

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 20:43 uur (halte Kerk MTH).
  Er rijdt geen buurtbus op zaterdag
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Torenpoort De Mik (beuk)
  Torenpoort De Mik (beuk)
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

44 jaar geleden op vrijdag 25 september 1981
Een goede 50 priesters en leken uit ons decanaat nemen deel aan een weekend onder het thema:"Samen verantwoordelijkheid dragen in de kerk". De gastvrije zusters uit het Pensionaat zetten hun huis open voor deze ontmoeting.

In de algemene vergadering van de VZW Heikant oud-leden en ouders van onze scoutsgroep, wordt Jos Van Achter tot nieuwe voorzitter gekozen. Jos is de man die elke toekomstige rekruut thuis gaat bezoeken en hem de brochure over het leger aanbiedt. Met zijn nuchtere kijk op de zaak is de VZW in veilige handen.

Zelfs mgr Paul Van den Berghe,onze bisschop, is aanwezig in de loods van het vliegveld bij de opening van de antiekbeurs ten voordele van joviale projecten.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 zaterdag 28 november 1987
 woensdag 13 augustus 1975
 dinsdag 13 augustus 1985
 woensdag 15 oktober 1975
 dinsdag 28 september 1982