Van de kermis bleef er na de middag niets meer over dan hopen rommel en afval.
In de kliniek van het Middelheim sterft Jos Gabriëls, de architect. Zijn naam blijft verbonden met vele huizen uit de Kleine Landeigendom. De laatste jaren restaureerde hij vele gebouwen zoals het kasteel van Schoren en de Sint-Jacobskerk te Antwerpen.
lees meer nieuws van vroeger
Tijdens een gezellige bijeenkomst kunnen de nieuwe toekomstige bewoners van de huizen op de Sint-Jobsesteenweg met elkaar kennis maken.
Ze krijgen de sleutel en mogen er reeds gaan schilderen en behangen. Tegen 1 mei mogen zij de woning definitief betrekken.
Vanuit onze wijk kregen slechts 4 kandidaten een woning in deze reeks. Jeanine Gijsen en Patrick Arnhem, Martin Ooms en Anita Van Ginneken, Linda Deruytter en René Peeters, Eddy Verpoort en Renata Boitz.