Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
Maria-ter-Heide
  Parkvijver De Mik (sneeuw 2021)
           

Nieuws van vroeger

 25 juni 1979 (46 jaar geleden)
Zware Amerikaanse helikopters dompen over de kempen als ondersteuning voor een grote para-oefening. De Amerikanen schijnen nog geen besparingen of versoberingen te kennen, want op een vluchtje meer kwam het precies niet.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 12:31 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 14:14 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Meerkoeten in de Inslag
  Meerkoeten in de Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Nieuws van vroeger

49 jaar geleden op zondag 2 mei 1976
Net nadat de tenten waren afgebroken op het terrein van de maxi-kermis, begon het wat te regenen, eigenlijk de moeite niet om er over te spreken, maar sommige mensen zeiden dat het gezien de aanhoudende droogte, wel "gouden regen" was voor de tuin.



In gans het land komt de chiro op straat met sport en spel en de aandacht op speelruimten en aangepaste mogelijkheden vanweg de publiek overheid.



In de torenpoort van de Mik is er vandaag een intiem en klein feestje. Door Baelemans en zijn Lien vieren er hun houden bruiloft. De gebeurtenis wordt in alle stilte herdacht want Lien en den Door wensen geen drukte in de poort. Bijna gans hun huwelijksleven speelde zicht af in het domein van de Mik. Eerst op een boerderijke dat in de oorlog helemaal afbrandde en na de vlucht in de poort vant de brug. Hier leven de 2, samen 155 lentes, heel rustig en gezellig bij de vijver, de eendjes, midden in het groen als in een sprookjesbos.

Meer nieuws van vroeger (willekeurige dagen)

 zondag 08 augustus 1971
 vrijdag 19 mei 1967
 zaterdag 21 mei 1983
 woensdag 25 augustus 1971
 maandag 02 juli 1979