Rhododendron in bloei
Maria-ter-Heide
  Rhododendron in bloei
           

Nieuws van vroeger

 8 januari 1976 (50 jaar geleden)
De grote kerstboom op het Zegepleintje wordt in stukken gezaagd en opgeruimd en de gemeentelijke camion doet een speciale ronde om alle kerstbomen mee te nemen. Toch zijn er nog verschillende mensen die hun boom liever in een gracht of een struik gooien van de Kerkedreef.

Nieuwjaarsfeestje voor de kernleden van de KAV.  lees meer nieuws van vroeger

Kalender

 13-01-2026 Cinema: The teacher who pr ...

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 19:31 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is morgen om 08.32 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Domeinbos De Inslag
  Domeinbos De Inslag
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Toneel: Met Congolese groeten

vrijdag 25 maart 2011 vanaf 20:00 uur

Waar: Parochiezaal De Kring - Kapellei 13 - 2930 Brasschaat
Toegang: €8

Een blijspel in twee delen door Jose Ruysevelts (Regie: Marina Henneuse). De acteurs: Diane Baeten, An Depre, Ann Goetschalckx, Fred Inghels, Dietger Ongenaert, Danielle Thijs, Karel Vergucht en Hilde Vermeiren.

Verhaal: Na een aanval op hun Congolse missiepost moeten de 2 missiezusters Bernarda en Aghata halsoverkop naar huis. Er is echter niet direct plaats in het klooster en daarom moeten ze eerst 14 dagen bij hun zus Justine verblijven. Dit is, na het ontslag van haar meid, voor Justine een ware ramp. En dan komt daar ook nog een "negerke" aanbellen die de zusters nog kent van vroeger... .

Contact: KAV - KWB Maria-ter-Heide (03 652 16 25 - 03 677 31 67)

Meer te doen in Maria-ter-Heide