Herfst in Maria-ter-Heide
Maria-ter-Heide
  Herfst in Maria-ter-Heide
           

Nieuws van vroeger

 16 september 1978 (47 jaar geleden)
Rijkswachters ontdekken een paar mannen die een auto wilden verstoppen in het struikgewas aan het anti-tankkanaal. Ze moeten bij de ondervraging en bekennen een overval in een bank te Wuustwezel.  lees meer nieuws van vroeger

Openbaar vervoer

  De volgende bus 640 richting Antwerpen is om 13:01 uur (halte Kerk MTH).
  De volgende buurtbus richting Mariaburg (halte Bibliotheek MTH) is om 14:14 uur
  Uren kunnen verschillen op feestdagen en in vakanties!

Foto moment

Kauw in park De Mik
  Kauw in park De Mik
  Een kiekje insturen? Mail foto@mariaterheide.info

Sint-Maarten kinderboerderij Mikerf

maandag 11 november 2024 vanaf 15:30 uur tot 19:00 uur

Waar: Kinderboerderij Mikerf - Mikhof 25 - 2930 Brasschaat
Toegang: Gratis

De zomer loopt op zijn einde. De oogst is binnen… Op de kinderboerderij wordt naar jaarlijkse traditie de zomer afgesloten met het Sint-Maartensfeest. Sint Maarten staat voor warmte, verbondenheid en delen. Met onze bieten lampions willen we de sombere winter verlichten en verwelkomen we hem. Sint-Maarten ontsteekt daarom het ‘eindezomervuur'.
Mogelijk tot het maken van een bieten lampions (reserveren voor 8/11).

Programma:
- 15.30 - 16.00 - 16.30: Bieten uithollen op de boerderij. (€5 per biet kaars, handvat). Inschrijven noodzakelijk voor 8 november 2024 via mail naar doemee@mikerf.be. Werkmateriaal voor het uithollen zelf meebrengen.
- 17.20: Vertrek bietenwandeling
- 17.45 - 19.00: Sint-Maarten ontvangt de kinderen, steekt het einde zomervuur aan en deelt wafels en chocomelk uit.

Meer info: aralea.be/kinderboerderij-mikerf/

Meer te doen in Maria-ter-Heide

23-09-2025 Cinema: I'm still here
21-09-2025 Oogstfeest kinderboerderij Mikerf
21-10-2025 Cinema: Small things like these